ZŮSTÁVÁME S VR ON-LINE V OLOMOUCKÉM KRAJI

ZŮSTÁVÁME S VR ON-LINE V OLOMOUCKÉM KRAJI

S naším webinářem jsme zavítali do škol v Olomouckém kraji. Žáci i pedagogický sbor pozitivně hodnotí on-line výuku ve virtuální realitě na Vyšší odborné škole a Střední průmyslové škole elektrotechnické v Olomouci a Střední průmyslové škole elektrotechnické a Obchodní akademii v Mohelnici. 

V úterý 23.2.2021 jsme zavítali do Olomouce na Vyšší odbornu školu a Střední průmyslovou školu elektrotechnickou, kde proběhl další úspšný webinář “Virtuální a rozšířená realita online”. A ve středu 24.2.2021 jsme on-line zavítali se stejným webinářem na Střední průmyslovou školu elektrotechnickou a Obchodní akademii v Mohelnici. Cílem webináře je představit obor virtuální a rozšíření reality, jak se od sebe tyto reality liší a jak fungují. Dále se účastníci dozví, jaká zařízení lze pro tyto reality využít a jak s nimi pracovat.

Účastníci si vyzkoušeli konkrétní AR aplikace přímo na svých mobilních telefonech a současně  online debatovali s přítomnými odborníky – vývojáři a lektory virtuální a rozšířené reality z AVRAR. Partnerem této aktivity je společnost Huawei Technologies Czech

Pro více informací kontaktujte: frelich@vupi.cz , +420 739 341 798.