Jste zakladatelka, spoluzakladatelka nebo manažerka start-upu? Jsou technologie součástí vašeho produktu nebo řešení? Zaměřujete se na oblasti vzdělávání, životního prostředí, zdraví nebo rozvoje? Plánujete rozšíření podnikání na mezinárodní úroveň? A především, máte zájem zapojit se do programu Women in Tech 2023?

Odpověděly jste ANO? Pak vás rádi přivítáme v programu Women in Tech pro rok 2023!

Program Women in Tech 2023

Program Women in Tech je výběrový vzdělávací program na podporu žen zejména ze startupového prostředí. Prostřednictvím mentoringu, workshopů a vzdělávacích akcí mají účastnice příležitost rozvíjet svůj talent, schopnosti i portfolio kontaktů, a díky tomu posunout své projekty výrazně dál. Za unikátním programem stojí Hospodářská komora ČR prostřednictvím Výzkumného ústavu pro podnikání a inovace (VUPI) a technologická společnost Huawei. 

Hlavní koordinátorkou a patronkou projektu je Linda Štucbartová. Lindiným posláním je rozvoj potenciálu jedinců a organizací. Vede ženské leadershipové programy a transformační programy pro členy představenstev. Je první certifikovanou lektorkou programu Talent Dynamics v Česku. Má rozsáhlé zkušenosti z prostředí korporací, ziskového a neziskového sektoru, akademické a veřejné sféry.

Seznam plánovaných aktivit:

Mastermind setkání účastnic Women in Tech 2022 a 2023. Odborné workshopy od Hospodářské komory dle potřeb účastnic (vztahy s investory, pitching, granty, networking, komunikace). Velká prezentační akce pro všechny účastnice. PR podpora – články, rozhovory, videoprezentace. Mentoringová podpora dle potřeby účastnic.

Pošlete nám svůj pitch, prezentaci nebo představovací video do 20. března 2023 na mail gabriela.lobel1@huawei.com.


Další informace

Výběr projektů/účastnic bude zaměřen na základní pilíře podpory Huawei TECH4ALL, které cílí do těchto oblastí:   

Vzdělávání: Zpřístupněte vzdělávání zejména znevýhodněným skupinám – a zároveň poskytněte potenciálním talentům základní ICT dovednosti.

Životní prostředí: Využívat technologie k ochraně přírody a zmírnění dopadů klimatických změn způsobem, který pomůže účinněji a efektivněji chránit naši planetu.

Zdraví: Rychlý a snadný přístup k základním zdravotnickým službám, který umožní účinné včasné odhalení nemocí a zároveň poskytne podporu lékařskému výzkumu pro zdravotníky.

Rozvoj: Odstranění rozdílů v hospodářském rozvoji podporou podnikání a pomocí rovného přístupu k digitálním zdrojům pomáhat vytvářet pracovní místa.

Další informace a dotazy můžete směřovat na email gabriela.lobel1@huawei.com


Hlavní partner

Další partneři: