Kdo jsme a čemu věříme

Digitalizace a inovace jsou motorem podnikání. Zvláště to platí v digitálním věku 21. století. Česká ekonomika má šanci udržet krok s vyspělými zeměmi jen tehdy, bude-li moci nabídnout vybudovanou infrastrukturu, kvalifikované a vzdělané zaměstnance a předvídatelné a vymahatelné právní prostředí. Investice do digitalizace, inovací ve výrobě i službách a špičková úroveň vzdělání je správná cesta pro Českou republiku, kterou VUPI svou aktivitou rozvíjí. 

Obraťte se na nás. VUPI je tu pro vás v těchto oblastech konkrétní a odborné spolupráce:

Transfer technologií mezi výzkumnou a průmyslovou a podnikatelskou sférou

Díky webové aplikaci MAPAVIN realizujeme spolupráci podniků s výzkumnými organizacemi a přispíváme tak k vyššímu uplatnění výzkumu v podnikové sféře. Využijte naši aplikaci a získejte jako firma ze spolupráce s výzkumnou sférou maximum na www.mapavin.cz. Potřebujete inovovat, vyvinout nový výrobek nebo třeba vylepšit ten stávající? Propojte se s výzkumnými pracovišti a dosáhněte svého cíle.

Ověření digitální zralosti firem a následné konzultace vedoucí k řešení

Spolupracujeme s významnými hráči v oblasti digitalizace v podnicích. Nabízíme vstupní test www.digitalnipodnik.cz/test na zjištění zralosti digitalizace ve firmě a následně s našimi partnery připravíme návrh řešení. Chcete se otestovat? Přemýšlíte o posilování inovační kapacity, konkurenceschopnosti a udržitelné výkonnosti malých a středních podniků? Zajímá vás zlepšení úrovně digitalizace a získání nových konkurenčních výhod?

Využití virtuální a rozšířené reality pro výuku i business

VUPI patří mezi přední poskytovatele moderních prvků a techniky virtuální reality ve výuce, kterou jsme si vyzkoušeli v rámci vzdělávání žáků středních škol. Využití pro firemní účely považujeme za podpůrné rozvojové nástroje. Hledáte jako firmy nové nástroje a uplatnění vašich výrobků pro exportní trhy? Chcete vzdělávat své zaměstnance moderně a s využitím nových technologií? Využijte našeho know-how, technického vybavení a spolupráce s předními odborníky ve světě virtuální a rozšířené reality.


Orgány VUPI

Správní rada

Zdeněk Zajíček, předseda

Radek Jakubsky viceprezident Hospodářské komory

Radek Jakubský

Michal Štefl

Dozorčí rada

Radek Roušar, předseda

Michaela Kynkorová

Tomáš Prouza


Výroční zprávy