Pozvánka na Women in Tech Breakfast

Pozvánka na Women in Tech Breakfast

Praha, 1. června 2023 – Zveme vás na Women in Tech Breakfast, inspirativní setkání se zakladatelkami inovativních start-upů, které proběhne 27. června od 8:30 ve WeWork Národní. Naším cílem je propojovat ženy ze všech oblastí byznysu a společně hledat příležitosti k růstu při zakládání nebo rozšiřování podnikání.

Na akci vystoupí podnikatelky z programu Women in Tech, který realizuje Výzkumný ústav pro podnikání a inovace (VÚPI) s podporou Hospodářské komory ČR pro společnost Huawei Technologies Czech. Program podporuje talentované a cílevědomé ženy ze start-upového prostředí a prezentuje konkrétní příběhy žen, které nyní úspěšně podnikají. Akce je organizována ve spolupráci s EIT Urban Mobility.

Jak můžeme podpořit ženy ze start-upového prostředí? Ženy v podnikání čelí mnoha výzvám jako jsou omezené možnosti financování, nedostatečný přístup k mentoringu nebo společenské předsudky. Program Women in Tech se zaměřuje na vzdělávací aktivity a podporuje akce ve spolupráci s partnery, kteří umožňují ženám v oblasti moderních technologií a digitalizace rozvíjet své podnikatelské dovednosti a schopnosti. Řečníci představí podpůrné nástroje dostupné v České republice, přístup k financování a své zkušenosti z podnikání. Následovat budou prezentace podnikatelek programu Women in Tech (on stage pitches), zpětná vazba a diskuze s hosty. Akce nabídne prostor k networkingu, budování vlastní sítě kontaktů a inspiraci pro rozvoj kariéry.

Událost proběhne v češtině. Na akci se registrujte zde.

Program:

8:30 – 9:00Otevření dveří a snídaně

09:00- 9:30 Panelová diskuze:

  • Linda Štucbartová (Founder ESD cz, Diversio)
  • Jan Hauser (Investment and Portfolio Manager, EIT Urban Mobility)

9:30 – 9:50 Women in Tech prezentace

  • Eva Broschová (Mysli jinak)
  • Martina Staimmer (ZEN SPACE)
  • Adéla Sedláčková (Preventivka)
  • Marie Froulíková (Kudykampus)
  • Jaroslava Šnejdarová (Wo-mum)

9:50 – 10:00 Feedback a Q&A session

10:00 – 10:30 Networking