Linda Štucbartová

Hlavní koordinátorka projektu

Podporujeme rozvoj talentovaných a cílevědomých žen v technologickém prostředí.

Cílem v letošním roce je prostřednictvím konkrétní podpory vybraných aktivit prezentovat úspěšné a konkrétní ženy, které podnikají a prošly podporou startupového prostředí. Projekt je realizován v rámci programu Huawei  Women in Technology (více zde).

Projekt má za cíl ve spolupráci s předními poskytovateli služeb start-upistům pomoci rozvíjet kompetence žen, které realizují svůj podnikatelský záměr. Zaměřuje se na vzdělávací aktivity a podporuje akce a aktivity ve spolupráci s partnery, kteří umožňují ženám v oblasti ICT rozvíjet své podnikatelské dovednosti a schopnosti. Vybrané start-upistky budeme na konci roku 2022 také oceňovat a dále zvyšovat povědomí a bourání stereotypů v této oblasti. Více v tiskové zprávě zde.

Seznam oceněných zde

Naše doprovodné aktivity

Prezentace eHealth pro žáky a žákyně v Mladé Boleslavi

Naše koordinátorka projektu Women In Tech Linda Štucbartová prezentovala dne 14.6.2022 žákům a žákyním na Střední a Vyšší odborné škole zdravotnické v Mladé Boleslavi moderní inovace v oblasti zdravotnictví a zkušenosti z Izraele.

Panelová diskuse se start-upistkami v Říčanech

Ve čtvrtek 23.6.2022 jsme partnerem akce Future City Tech v Říčanech, kde Linda Štucbartová moderuje od 15:30 hodin panelovou diskusi se start-upistkami v rámci našeho úspěšného projektu Women in Tech.

Speciální networkingový večer spojený s workshopem sebeobrany

Ve spolupráci VUPI a HUBHUB, proběhne dne 15. září speciální networkingový večer spojený s workshopem sebeobrany Empowerment Self Defense pod vedením zakladatelky ESD Czechia Lindy Štucbartové.

Women Leadership je název našeho on-line workshopu s Luciou Kleštincovou.

Náš on-line workshop s Luciou Kleštincovou na téma Women Leadership proběhne dne 3. 10. 2022. Lucia je Flow specialistka, kariérní koučka a mentorka.

Huawei a VUPI pořádají workshop Women In Tech na akci Summit22

Dne 10.10. 2022 proběhne speciální panel Women IN Tech v rámci programu Disraptors Summit 2022, což je evropské kontinentální finále celosvětové start-up soutěže, konající se již šestým rokem v Praze.