Project categories: Show All

Portfolio category title

Sea summo mazim ex, ea errem eleifend definitionem vim. Ut nec hinc dolor possim mei ludus efficiendi ei sea summo mazim ex.

Transfer technologií mezi výzkumnou, průmyslovou a podnikatelskou sférou

MAPAVIN je webový on-line nástroj který propojuje podnikatelský a vědecko výzkumný sektor. Jeho prostřednictvím mohou firmy vyhledat konkrétní testovací, vývojové a výzkumná střediska nebo týmy v České republice a to na základě požadovaných specifikací. Výzkumné týmy mohou naopak prostřednictvím této platformy nabízet a komercializovat směrem k firmám svůj odborný potenciál a technologické zázemí. MAPAVIN je výstupem výzkumného projektu, který vznikl ve spolupráci Výzkumného ústavu pro podnikání a inovace při Hospodářské komoře a Asociace výzkumných organizací. Nástroj má již za sebou úspěšnou základní testovací fázi a je plně funkční. V současnosti probíhají práce na jeho dalším vývoji, kdy budou postupně přidávané prémiové služby a funkcionality.

Ověření digitální zralosti firem a následné konzultace vedoucí k řešení

Spolupracujeme s významnými hráči v oblasti digitalizace v podnicích. Nabízíme vstupní test na zjištění zralosti digitalizace ve firmě a následně s našimi partnery připravíme návrh řešení. Chcete se otestovat? Přemýšlíte o posilování inovační kapacity, konkurenceschopnosti a udržitelné výkonnosti malých a středních podniků? Zajímá vás zlepšení úrovně digitalizace a získání nových konkurenčních výhod?

Využití virtuální a rozšířené reality pro výuku i obchodní příležitosti

VUPI patří mezi přední poskytovatele moderních prvků a techniky virtuální reality ve výuce, kterou jsme si vyzkoušeli v rámci vzdělávání žáků středních škol. Využití pro firemní účely považujeme za podpůrné rozvojové nástroje. Hledáte jako firmy nové nástroje a uplatnění vašich výrobků pro exportní trhy? Chcete vzdělávat své zaměstnance moderně a s využitím nových technologií? Využijte našeho know-how, technického vybavení a spolupráce s předními odborníky.